top of page
c004f9a9-430b-4362-93ce-4cc7f85b83b2.jfi

הקורס המלא והמשודרג כולל:

מס' שיעורים: 17

משך כולל: כ-3.5 שעות

הפחד הוא אחת התופעות הכי המרתקות ובעלות ההשפעה הכי מרכזית על חיינו. עם זאת, מדובר בתופעה שרובנו מתקשים מאד להתמודד איתה, כשהנטייה הנפוצה היא לנסות להילחם בפחד ו"לנצח אותו".

אך האם "לנצח את הפחד" הוא בהכרח הדבר הנכון לעשות? 

״לפחד בחכמה״ כולל 17 שיעורים העמוסים בכלים מעולם הטיפול והאימון, ניתוחי עומק ממקרים אמיתיים ומגוונים, ובין היתר - חשיפת תיעוד יוצא דופן של מרבית האירועים המתוארים שעבר כפיר. דרך כל אותם רגעי שבר ופחדים משלל סוגים ועוצמות, פיתח כפיר את עשרת מפתחות הפחד: כלים ופתרונות פרקטיים לרתימת הפחד כנשק עוצמתי, להתחמש בגבורה ולהצטיין כל אחד בתחומו. 
 

כפיר יצחקי הוא מרצה בינלאומי, מחבר הספר "נשק לא קונבנציונלי – המדריך השלם לשימוש בפחד", משפטן, מגשר ומייסד ארגון בינלאומי ללימוד לחימה ופסיכולוגיית קרב. במסגרת הארגון, "INSTINCT - Integrated Israeli Combatives",  שנחשב כיום לאחד המובילים והגדולים בתחומו, טס כפיר לכמה מדינות שונות בכל שנה, כשתחת הארגון לומדים בשוטף בכל שנה מאות גברים, נשים, ילדים, שוטרים, מאבטחים ואנשי צבא.
 

״הפחד הוא לא תקלה במערכת״
 

בזמן היותו סטודנט למשפטים, קיבל עיטור גבורה אזרחי לאחר הצלת נערה מאונס תוך מאבק ולכידת האנס, שהיה חמוש בסכין.
 

״פריצות דרך מתרחשות לרוב דווקא כשפחד נוכח. אז לפעמים אנחנו צריכים לקחת החלטה רציונלית של לרוץ לתוך סערה, ולגלות את הפתרונות תוך כדי ריצה״

שנתיים לאחר מכן, רדף והשתלט בידיים חשופות על מחבל במהלך אחד מפיגועי הדקירה הקשים ביותר בתקופת אינתיפאדת הסכינים, אירוע שכלל לא היה מעורב בו. במהלך הכרעת המחבל, כפיר נפצע בעצמו. למרות הפציעה והתפנית הקיצונית בחייו, נאבק בפציעה והחליט לסיים את לימודי המשפטים שאותם החל.

״להיות אמיץ זה לא אומר למחוק את הפחד, אלא לדעת לרתום אותו לטובתך״

על סיכון חייו להצלת אחרים במהלך הכרעת המחבל, קיבל כפיר עיטור גבורה אזרחי שני. מעשיו ותרומתו לביטחון מדינת ישראל זכו לתהודה בינלאומית בכלי תקשורת רבים ברחבי העולם, והוענק לו הפרס היוקרתי -  ״Guardian Of Israel״ (״מגן ישראל״), מטעם ארגון StandWithUs העולמי. בטקס הענקת הפרס שנערך בלוס-אנג׳לס, השתתפו אלפי אנשים וביניהם שגרירים, בכירי צה״ל וצבא ארה״ב, וכן בכירים לשעבר במערכות הביטחון הישראליות והאמריקניות. 

״הפחד הוא לא האויב. הוא נשק אטומי״

  • היכרות המרכיבים האנטומיים, הנוירולוגים והנפשיים של מנגנון הפחד

  • דרכים פרקטיות לרתום את הפחד על מנת למקסם ביצועים בשגרה

  • שיטות למניעת קיפאון ושיתוק ברגעי קיצון וחירום

  • עשרה מפתחות פורצי דרך לרתימת הפחד כנשק עוצמתי בצמתים המרכזיים ביותר בחיים

 

 

 

מחיר

 

₪690

מה קורה ברגע שמתבצעת הזמנה?

יישלח אליכם קישור לקורס, ותוכלו לצפות בו בכל זמן ומכל מכשיר. 

לכמה זמן יש לי גישה לשיעורי הקורס? 

למשך שנתיים מרגע ההזמנה. במידה שתהיו מעוניינים לקבל גישה לשנה/שנים נוספות, נא לשלוח בתום השנה אימייל לשירות הלקוחות ונשמח לחדש לכם את הגישה - ללא תשלום נוסף.

או - שלמו באמצעות אפליקציית ביט

 

מס' לביצוע ההעברה - שירות הלקוחות: 0523203981

סיבת ההעברה: "לפחד בחכמה" 

סכום העברה: 690 ₪

לתשומת לבכם:

במקרה של הזמנה באמצעות ביט, ההזמנה תטופל רק לאחר ביצוע ההעברה ושליחת הפרטים הבאים למס' הוואטסאפ של שירות הלקוחות - 0533203981:

  1. צילום אסמכתא לביצוע ההעברה

  2. שם מלא 

  3. כתובת אימייל

bottom of page